Tworzenie stron internetowych - czyli jak zbudować firmową stronę www

Tworzenie stron internetowych
 • Przygotowanie indywidualnego projektu strony WWW

 • Certyfikat SSL

 • Bezpłatna wycena indywidualna

Tworzenie stron internetowych - Dla kogo jest nasza oferta?

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób prywatnych i firm, które chcą zaistnieć w sieci. Oferujemy strony internetowe o różnorodnej funkcjonalności i wizualnie atrakcyjne. Wykonujemy proste strony WWW, portale internetowe, a także sklepy internetowe. Prowadzimy także pozycjonowanie stron www. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Jak stworzyć stronę internetową, która przyciągnie klientów?

Twoja przyszła strona internetowa, najprawdopodobniej, będzie miała jakiś cel. Może to być np. generowanie leadów od potencjalnych klientów, wyświetlanie informacji.

Skuteczna i funkcjonalna strona internetowa musi mieć cel, inaczej nie będzie skuteczna. Zdanie wydaje się proste, jednak spora liczba przedsiębiorców jeszcze tego nie zrozumiała i tworzy „ładne” witryny www, jednak one nie rozwijają które zabijają ich firmy. Twoja strona www ma być zaprojektowana tak, aby wszyscy Twoi potencjalni klienci mogli wykonać to, co chciałeś osiągnąć.

Dedykowany serwis www, to całodobowy handlowiec. Nie ma nic gorszego niż ładna strona www, ale nie skuteczna.

Profesjonalna strona dla twojej firmy, to taka która jest łatwa w obsłudze dla klienta umożliwia korzystanie ze strony na różnych urządzeniach.

Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych które sprawią że znajdziesz się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Tworzenie stron internetowych
Tworzenie stron internetowych

Jak działa nasza usługa tworzenia stron internetowych? Kolejne etapy wykonania projektu strony internetowej

 1. Dobry plan – Podstawą sukcesu
  Zaczniemy od skutecznego wywiadu z tobą. Aby stworzyć skuteczną stronę www musimy poznać twoją firmę, produkt i usługę.
 2. Projekt – czyli doświadczenie i fantazja
  Przygotowujemy projekt graficzny twojej strony internetowej. Projekt wykonujemy dla Twojej firmy dopasowany do charakteru działalności.
 3. Programowanie – czyli trochę magii
  Nasi mistrzowie podłączą grafikę, twoje treści, w magiczny sposób. Efektem jest działająca strona. Jak to jest że tu klikasz i tam się pojawia ?…magia
 4. Test – sprawdzamy ile wytrzyma twoja www
  Bardzo ważny etap, składa się on z kilkunastu kroków dzięki którym mamy pewność skończymy z sukcesem.
 5. Akceptacja – Teraz Ty testujesz
  Jeden z najbardziej emocjonujących momentów. Twoja strona jest gotowa, Zobaczysz ile ciekawych rozwiązań przygotowaliśmy dla Ciebie.
 6. START- tak tutaj rozpoczyna się przygoda
  Strona firmowa opublikowana. Koniec wdrożenia. Pojawiają się nowe możliwości dla Ciebie. Szanse na większą sprzedaż i dynamiczny rozwój.

Tworzenie stron www z nowoczesnym designem

Tworzenie stron www dla firm to dla nas przyjemność ale także konkretne wyzwanie. Wiemy jak sprawić aby Twoja firma dobrze wyglądała w internecie, szczególnie teraz to poważne wyzwanie. Zespół profesjonalistów z WebMentor zaprojektuje dla Ciebie odpowiednią witrynę. To my zadbamy o najnowsze rozwiązania technologiczne na stronie www. Jak również o bezpieczeństwo twojej witryny. U nas w pakiecie otrzymujesz certyfikat bezpieczeństwa SSL.

Tworzenie stron internetowych
Zamów szybką wycenę www lub sklepu

Strona internetowa OPTIMUM – Strona przygotowana specjalnie dla Twojej firmy. Stworzymy stronę internetową zawierające do 5 podstron, np. O firmie, Usługi, Galeria, Kontakt, Blog.

Cena za stworzenie strony internetowej – wyszliśmy naprzeciw i mamy dwie możliwości: Płatność jednorazowa – 2200 pln netto; Stała Płatność miesięczna zawiera koszt obsługi strony internetowej – 450 pln netto.

Strona www One Page – Strona przygotowana specjalnie dla Twojej firmy. Ux na wysokim poziomie. Pakiet zawiera koszt budowy strony internetowej, która nie będzie rozbudowana, ale umieścimy wszystkie niezbędne treści. Popularność tej strony polega na wygodzie obsługi oraz wyjątkowej skuteczności. Dzięki naszemu autorskiemu systemowi utworzenie strony www 48 h.

Cena za stworzenie samej strony: Płatność jednorazowa już od – 980 pln netto.

Strona www Optimum

od 450 PLN
 • Responsywna Strona WordPress
 • Unikalny projekt graficzny
 • Hosting 12 miesiecy
 • Czas realizacji do 5 dni
Popularne

Strona www OnePage

od 980 PLN
 • Responsywna Strona WordPress
 • Unikalny projekt graficzny
 • Pomoc w doborze Hostingu i Domeny
 • Czas realizacji od 48h
Tworzymy skuteczne strony internetowe

Serwisy internetowe, oparte na WordPressie, każda strona w technologii RWD, czyli posiadają pełną responsywność. Sprawdź nasze realizacje które wykonaliśmy dla naszych klientów: Realizacje

Dlaczego wybrać WordPress do strony internetowej?

Ponad 60 milionów ludzi wybrało
Wykonamy www na jednym z najbardziej popularnych systemów 40% stron w sieci działa na WordPressie. Największe serwisy informacyjne, jak również małe portale hobbystyczne. Ponad 60 milionów ludzi wybrało WordPressa aby rozwijać swój biznes … Strony są przyjazne dla wyszukiwarek internetowych… dołącz do Nas.

Tworzenie stron internetowych
Tworzenie stron internetowych

Dlaczego chcesz nas wybrać do każdego etapu tworzenia swojej strony?

RWD- Responsywna strona

Dla nas to standard, dla ciebie też będzie … każda strona robiona przez nas jest RESPONSYWNA – czyli działa na różnych urządzeniach.

Indywidualny projekt

Układ graficzny wykonany wg twoich potrzeb, projekt strony www będzie dopasowany do twojego biznesu. Nie odwrotnie. Nieograniczone aktualizacje Dokonuj nieograniczonej liczby aktualizacji strony internetowej, intuicyjny system zarządzania treścią CMS ułatwi każdy aspekt obsługi strony i nie zapomnij, jesteśmy aby pomoc.

Dodatkowe funkcje

System jest wyposażony w naprawdę fajne, dodatkowe funkcje. Moduły formularzy, blogi i wiele innych elementów gotowych do konfiguracji.

Wygodne rozliczenia

Ty decydujesz w jakim systemie chcesz się rozliczać możesz wybrać opcję Płać co miesiąc lub Płać z góry.

Indywidualne podejście

Jesteśmy aby pomóc, u nas wiesz z kim pracujesz. Zawsze możesz zwrócić się o pomoc

Jak wygląda nasza praca?
FaQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące wykonania strony internetowej

Naszym zdaniem tak, strona internetowa może pomóc na wiele sposobów. Przede wszystkim strona internetowa pomaga budować wizerunek twojej firmy. Jeśli nie masz strony internetowej, do której możesz skierować ludzi, potencjalni klienci będą zakładać, że jesteś małą firmą.

Oczywiście, teraz każdy ma smartfona, za jego pomocą ludzie szukają informacji i komunikują się. Dlatego konieczne jest posiadanie responsywnej strony internetowej dostosowanej do urządzeń mobilnych. Webmetor uważa to za standard.

Responsywna strona jest przyjazna dla urządzeń mobilnych. Automatycznie dostosowuje układ treści w zależności od rozmiaru ekranu urządzenia. Na przykład teksty i obrazy zmieniają się z czterech kolumn na komputerze do jednej kolumny na smartfonie.

Webmentor.pl korzysta z WordPressa, który jest najpopularniejszym, przyjaznym dla użytkownika, i skalowalnym systemem zarządzania treścią na świecie, czy wiesz że jedna trzecia stron internetowych na świecie jest obsługiwana przez WordPress uznawany za standard w projektowaniu stron warszawa internetowych.

Przede wszystkim Webmentor.pl akceptuje przelew bankowy, do każdej płatności wystawiamy fakturę VAT.

Tak, nowoczesne strony internetowe, które będziemy wdrażać w naszej agencji specjaliści i projektanci wykonają podczas zakładania stron.

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Nasza oferta

Zapewniamy skuteczną obsługę dla rozwoju Twojej firmy w internecie