TWORZYMY STRONY INTERNETOWE

W OFERCIE: PROJEKTOWANIE
strony internetowe konstancin jeziorna 2023

Porozmawiajmy o Twoim
projekcie strony

STRONA WIZYTÓWKA

Mówiąc najprościej, strona wizytówka to witryna, która wykorzystuje tylko jedną stronę HTML. Większość witryn tego typu posiada paski menu tak jak przeciętna witryna.

Strona wizytówka jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą dotrzeć do konkretnej grupy odbiorców i zapewnić im określony typ doświadczenia użytkownika. Łatwo jest kontrolować ich zachowanie w witrynie i kierować je w konkretnym kierunku, jeśli nie musisz się martwić, że będą klikać na różne strony, być może w niewłaściwej kolejności. Termin „strona wizytówka” jest dokładnie tym, na co wygląda — chociaż, aby prawidłowo opracować i wdrożyć taką stronę, trzeba poświęcić sporo uwagi temu, co się robi i jakimi narzędziami zamierza się to osiągnąć.

Mówiąc najprościej, witryna typu wizytówka to witryna wykorzystuje tylko jedną stronę HTML. Większość stron internetowych typu one page ma pasek menu, tak jak przeciętna strona internetowa. Jednak, zamiast przenosić użytkownika na różne strony HTML, wybór pozycji menu powoduje jedynie zrzucenie użytkownika do predefiniowanego kotwicy HTML gdzieś na pojedynczej stronie witryny. Jest to zwykle osiągane za pomocą JavaScript, CSS3, Ajax i jQuery.

CENNIK STRONY WIZYTÓWKI

Strona wizytówka PLUS

1890 PLN
 • Responsywna Strona WordPress
 • Unikalny projekt graficzny
 • Hosting 12 miesiecy
 • Czas realizacji do 5 dni
Popularne

Strona wizytówka

1480 PLN
 • Responsywna Strona WordPress
 • Unikalny projekt graficzny
 • Pomoc w doborze Hostingu i Domeny
 • Czas realizacji do 8 dni

Skontaktuj się z nami już teraz! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy osiągnąć sukces w internecie. Zadzwoń lub umów się na spotkanie online za pomocą naszego kalendarza.

STRONA FIRMOWA

Strona firmowa to witryna, która sprosta oczekiwaniom twoich klientów i będzie jednym z podstawowych elementów tworzących wizerunek twojej firmy. Najczęściej projekty zawierają do 10 podstron. 

Strona firmowa jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą dotrzeć do konkretnej grupy odbiorców. Łatwiej jest kontrolować ich zachowanie w witrynie i kierować ich w konkretne miejsce. 

Mówiąc najprościej,  strona firmowa to witryna prezentująca całą ofertę firmy. Strona firmowa powinna być dopasowana do odbiorcy, inaczej powinna wyglądać strona firmy kosmetycznej, inaczej firmy budowlanej.  Należy pamiętać ze strona firmowa to wizytówka naszego przedsiębiorstwa, nawet kiedy nie prowadzimy sprzedaży przez internet, powinna godnie reprezentować firmę.

Korzyści ze wdrożenia witryny firmowej są oczywiste z punktu widzenia użytkownika — ale wielu właścicieli firm również czerpie korzyści z ich stosowania.  Po pierwsze i najważniejsze, stworzenie strony firmowej jest obecnie koniecznością.   

Jak nowoczesna strona firmowa pomaga w rozwoju biznesu? 

 • Prezentuje aktualne informacje o firmie
 • Promuje ofertę firmy 
 • Tworzy pozytywny wizerunek firmy
 • Pozyskuje nowych klientów
 
Proces projektowania prostej strony firmowej  trwa zwykle około tygodnia czasami może to być  7 dni. 
Profesjonalne tworzenie stron internetowych dla gabinetów i salonów kosmetycznych

CENNIK STRONY FIRMOWEJ

Strona firmowa

2699 PLN
 • Responsywna Strona WordPress
 • Unikalny projekt graficzny
 • do 10 podstron
 • Czas realizacji do 7 dni
Popularne

Strona firmowa plus

3980 PLN
 • Responsywna Strona WordPress
 • Unikalny projekt graficzny
 • Pakiet SEO
 • Rozbudowana nawigacja

Skontaktuj się z nami już teraz! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy osiągnąć sukces w internecie. Zadzwoń lub umów się na spotkanie online za pomocą naszego kalendarza.

Najczęściej zadawane pytania
dotyczące stron internetowych

Strony internetowe typu wizytówka mogą być super — ale to nie znaczy, że są one idealne dla wszystkich. Niektórzy twierdzą, że zamiana wielostronicowej witryny na stronę typu wizytówka może być szkodliwa dla widoczności firmy w internecie. Dzieje się tak dlatego, że gdy wszystkie informacje o firmie znajdują się na jednej stronie, nie można korzystać z możliwości indeksowania kilku stron za pomocą różnych słów kluczowych i opisów meta, które mogłyby pomóc w wyświetlaniu produktów i usług na mniej oczywistych stronach wyników wyszukiwania. Strona Wizytówka to strony internetowej idealna dla firm, które chcą jedynie zaistnieć w sieci.

Jeśli wydaje Ci się, że strona firmowa może być odpowiednia dla Twojej małej firmy, ucieszy Cię wiadomość, że nie są one bardzo trudne do stworzenia. Chociaż są one zazwyczaj bardziej skomplikowane pod względem kodowania HTML, Jeśli Twoja witryna korzysta z WordPressa, możesz nawet przekształcić swoją starą witrynę w nowoczesną stronę firmową.

Zespół Web mentor jest w stanie stworzyć stronę firmową w ciągu kilku dni.

Strona firmowa to naprawdę Tania strona www  – ceny zaczynają się już od 980 PLN netto

Firmowe strony internetowe mogą być super — ale to nie znaczy, że są one idealne dla wszystkich. Niektórzy twierdzą, że zamiana wielostronicowej witryny na stronę typu one page może być szkodliwa dla widoczności firmy w sieci. Dzieje się tak dlatego, że gdy wszystkie informacje o firmie znajdują się na jednej stronie, nie można korzystać z możliwości indeksowania kilku stron za pomocą różnych słów kluczowych i opisów meta, które mogłyby pomóc w wyświetlaniu produktów i usług na mniej oczywistych stronach wyników wyszukiwania. Strona firmowa to strony internetowej idealna dla firm, które chcą jedynie zaistnieć w sieci.

Bądź na bieżąco