Strona wizytówka

strona wizytówka
 • CMS WordPress — najpopularniejszy system zarządzania treścią

 • Responsywna strona — strona dopasowana do wielu urządzeń, również mobilnych

 • Projekt graficzny — indywidualny projekt stworzony specjalnie dla ciebie
 • Ceryfikat SSL

Co to jest strona wizytówka?

Mówiąc najprościej, strona wizytówka to witryna, która wykorzystuje tylko jedną stronę HTML. Większość witryn tego typu posiada paski menu tak jak przeciętna witryna.

Czy strona wizytówka to dobry pomysł?

Strona wizytówka jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą dotrzeć do konkretnej grupy odbiorców i zapewnić im określony typ doświadczenia użytkownika. Łatwo jest kontrolować ich zachowanie w witrynie i kierować je w konkretnym kierunku, jeśli nie musisz się martwić, że będą klikać na różne strony, być może w niewłaściwej kolejności. Termin „strona wizytówka” jest dokładnie tym, na co wygląda — chociaż, aby prawidłowo opracować i wdrożyć taką stronę, trzeba poświęcić sporo uwagi temu, co się robi i jakimi narzędziami zamierza się to osiągnąć.

Mówiąc najprościej, witryna typu wizytówka to witryna wykorzystuje tylko jedną stronę HTML. Większość stron internetowych typu one page ma pasek menu, tak jak przeciętna strona internetowa. Jednak, zamiast przenosić użytkownika na różne strony HTML, wybór pozycji menu powoduje jedynie zrzucenie użytkownika do predefiniowanego kotwicy HTML gdzieś na pojedynczej stronie witryny. Jest to zwykle osiągane za pomocą JavaScript, CSS3, Ajax i jQuery.

strona wizytówka
strona wizytówka

Dlaczego firmy lubią strony wizytówki?

Korzyści ze wdrożenia witryny WIZYTÓWKI są oczywiste z punktu widzenia użytkownika — ale wielu właścicieli firm również czerpie korzyści z ich stosowania.  Po pierwsze i najważniejsze, stworzenie strony wizytówki jest prawie zawsze szybsze niż poświęcenie czasu na stworzenie większej witryny wypełnionej mniejszymi stronami. Proces projektowania strony jednostronicowej trwa zwykle nieco dłużej, ponieważ HTML jest nieco bardziej skomplikowany. W dłuższej perspektywie jest to zwykle szybsza opcja. Strony typu one page są również o wiele łatwiejsze w utrzymaniu, gdy treść wymaga aktualizacji, ponieważ wszystko jest w jednym, łatwym do znalezienia miejscu.

Wielu właścicieli firm odkrywa również, że tworzenie kopii dla stron typu one page jest użytecznym ćwiczeniem, które uczy, jak być bardziej zwięzłym w opisach swoich produktów i usług. Ponieważ strony typu one page są oparte na projektowaniu, zaleca się, aby ich treść była jak najmniejsza — a kapryśni klienci w konsekwencji docenią otrzymanie krótkich notatek na temat tego, kim jest Twoja firma i czym się zajmuje. W razie wątpliwości, jeśli możesz powiedzieć to mniejszymi słowami, zrób to.

Cennik strony wizytówki

Ceny za tworzenie strony wizytówki

Tworzenie stron internetowych to dla nas przyjemność ale także konkretne wyzwanie. Wiemy jak sprawić aby Twoja firma dobrze wyglądała w internecie, szczególnie teraz to poważne wyzwanie.  

Strona wizytówka PLUS

1290 PLN
 • Responsywna Strona WordPress
 • Unikalny projekt graficzny
 • Hosting 12 miesiecy
 • Czas realizacji do 5 dni
Popularne

Strona wizytówka

980 PLN
 • Responsywna Strona WordPress
 • Unikalny projekt graficzny
 • Pomoc w doborze Hostingu i Domeny
 • Czas realizacji do 8 dni
Najważnijesze informacje dotyczące strony wizytówki
 • prosta strona odpowiednia dla większości małych firm
 • czas tworzenia strony wizytówki to około 5 dni roboczych
 • Strona wizytówka — nie zastąpi rozbudowanego serwisu
 • cena za ten typ strony — nie bez przyczyny nazywamy ją tania strona www

Co otrzymasz dodatkowo z projektem strony wizytówki?

 • konfigurację serwera i domeny
 • rabat na umowę dotyczącą administracji
 • pomoc w doborze Hostingu i Domeny
 • bezpłatny certyfikat SSL
strona wizytówka
Jak wygląda nasza praca?
Rozpoznanie obszaru działalności i wycena

zaczynamy od rozmowy

Tworznie stron internetowych rozpoczynamy od określenia potrzeb, grupy docelowej oraz specyfiki branży, konkurencji. Po szczegółowej analizie przygotujemy plan działania.

Opracowanie indywidualnego projektu graficznego strony www

Opracowanie indywidualnego projektu graficznego strony www

Przygotujemy indywidualną grafikę dla Twojej strony www. Dzięki temu będziemy mogli skutecznie zaprezentować twoją ofertę nowym klientom.

Wprowadzamy treści

Tworzymy grafiki, wprowadzamy treści

Wprowadzamy oryginalne treści na stronę internetową, Jeżeli potrzebujesz, pomożemy w przygotwaniu materiałów.

Testowanie strony www

Testowanie strony www

Końcowy etap tworzenia www , to już finisz, pracujemy razem, testujemy, nanosimy Twoje poprawki. Publikujemy Twoją stronę internetową

FaQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące strony wizytówki

Strony internetowe typu wizytówka mogą być super — ale to nie znaczy, że są one idealne dla wszystkich. Niektórzy twierdzą, że zamiana wielostronicowej witryny na stronę typu wizytówka może być szkodliwa dla widoczności firmy w internecie. Dzieje się tak dlatego, że gdy wszystkie informacje o firmie znajdują się na jednej stronie, nie można korzystać z możliwości indeksowania kilku stron za pomocą różnych słów kluczowych i opisów meta, które mogłyby pomóc w wyświetlaniu produktów i usług na mniej oczywistych stronach wyników wyszukiwania. Strona Wizytówka to strony internetowej idealna dla firm, które chcą jedynie zaistnieć w sieci.

Jeśli wydaje Ci się, że strona typu one page może być odpowiednia dla Twojej małej firmy, ucieszy Cię wiadomość, że nie są one bardzo trudne do stworzenia. Chociaż są one zazwyczaj bardziej skomplikowane pod względem kodowania HTML, Jeśli Twoja witryna korzysta z WordPressa, możesz nawet przekształcić swoją zagraconą witrynę w stronę typu one page w ciągu kilku minut.

Zespół Web mentor jest w stanie stworzyć stronę wizytówkę w ciągu kilku dni.

Strona wizytówka to naprawdę Tania strona www ceny zaczynają się już od 980 PLN netto

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Nasza oferta

Zapewniamy skuteczną obsługę dla rozwoju Twojej firmy w internecie

Formularz kontaktowy

Chcesz zamówić naszą usługę?
Podaj dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.