Strona One Page

strona wizytówka
 • CMS WordPress — najpopularniejszy system zarządzania treścią

 • Responsywna strona — strona dopasowana do wielu urządzeń, również mobilnych

 • Projekt graficzny — indywidualny projekt stworzony specjalnie dla ciebie
 • Ceryfikat SSL

Co to jest strona one page?

Mówiąc najprościej, strona one page to witryna, która wykorzystuje tylko jedną stronę HTML. Większość witryn tego typu posiada paski menu tak jak przeciętna witryna.

Czy strona one page to dobry pomysł?

Strona one page jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą dotrzeć do konkretnej grupy odbiorców i zapewnić im określony typ doświadczenia użytkownika. Łatwo jest kontrolować ich zachowanie w witrynie i kierować je w konkretnym kierunku, jeśli nie musisz się martwić, że będą klikać na różne strony, być może w niewłaściwej kolejności. Termin „strona one page” jest dokładnie tym, na co wygląda — chociaż, aby prawidłowo opracować i wdrożyć taką stronę, trzeba poświęcić sporo uwagi temu, co się robi i jakimi narzędziami zamierza się to osiągnąć.

Mówiąc najprościej, witryna typu one page to witryna wykorzystuje tylko jedną stronę HTML. Większość stron internetowych typu one page ma pasek menu, tak jak przeciętna strona internetowa. Jednak, zamiast przenosić użytkownika na różne strony HTML, wybór pozycji menu powoduje jedynie zrzucenie użytkownika do predefiniowanego kotwicy HTML gdzieś na pojedynczej stronie witryny. Jest to zwykle osiągane za pomocą JavaScript, CSS3, Ajax i jQuery.

strona wizytówka
strona wizytówka

Dlaczego firmy lubią strony one page?

Korzyści ze wdrożenia witryny ONE PAGE są oczywiste z punktu widzenia użytkownika — ale wielu właścicieli firm również czerpie korzyści z ich stosowania.  Po pierwsze i najważniejsze, stworzenie strony wizytówki jest prawie zawsze szybsze niż poświęcenie czasu na stworzenie większej witryny wypełnionej mniejszymi stronami. Proces projektowania strony jednostronicowej trwa zwykle nieco dłużej, ponieważ HTML jest nieco bardziej skomplikowany. W dłuższej perspektywie jest to zwykle szybsza opcja. Strony typu one page są również o wiele łatwiejsze w utrzymaniu, gdy treść wymaga aktualizacji, ponieważ wszystko jest w jednym, łatwym do znalezienia miejscu.

Wielu właścicieli firm odkrywa również, że tworzenie kopii dla stron typu one page jest użytecznym ćwiczeniem, które uczy, jak być bardziej zwięzłym w opisach swoich produktów i usług. Ponieważ strony typu one page są oparte na projektowaniu, zaleca się, aby ich treść była jak najmniejsza — a kapryśni klienci w konsekwencji docenią otrzymanie krótkich notatek na temat tego, kim jest Twoja firma i czym się zajmuje. W razie wątpliwości, jeśli możesz powiedzieć to mniejszymi słowami, zrób to.

Cennik strony one page

Ceny za tworzenie strony one page

Tworzenie stron internetowych to dla nas przyjemność ale także konkretne wyzwanie. Wiemy jak sprawić aby Twoja firma dobrze wyglądała w internecie, szczególnie teraz to poważne wyzwanie.  

Strona one page PLUS

980 PLN
 • Responsywna Strona WordPress
 • Unikalny projekt graficzny
 • Hosting 12 miesiecy
 • Czas realizacji do 5 dni
Popularne

Strona one page

690 PLN
 • Responsywna Strona WordPress
 • Unikalny projekt graficzny
 • Pomoc w doborze Hostingu i Domeny
 • Czas realizacji do 8 dni
Najważnijesze informacje dotyczące strony one page
 • prosta strona odpowiednia dla większości małych firm
 • czas tworzenia strony one page to około 5 dni roboczych
 • Strona one page — nie zastąpi rozbudowanego serwisu
 • cena za ten typ strony — nie bez przyczyny nazywamy ją tania strona www

Co otrzymasz dodatkowo z projektem strony one page?

 • konfigurację serwera i domeny
 • rabat na umowę dotyczącą administracji
 • pomoc w doborze Hostingu i Domeny
 • bezpłatny certyfikat SSL
strona wizytówka
Jak wygląda nasza praca?
FaQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące strony one page

Strony internetowe typu one page mogą być super — ale to nie znaczy, że są one idealne dla wszystkich. Niektórzy twierdzą, że zamiana wielostronicowej witryny na stronę typu wizytówka może być szkodliwa dla widoczności firmy w internecie. Dzieje się tak dlatego, że gdy wszystkie informacje o firmie znajdują się na jednej stronie, nie można korzystać z możliwości indeksowania kilku stron za pomocą różnych słów kluczowych i opisów meta, które mogłyby pomóc w wyświetlaniu produktów i usług na mniej oczywistych stronach wyników wyszukiwania. Strona Wizytówka to strony internetowej idealna dla firm, które chcą jedynie zaistnieć w sieci.

Jeśli wydaje Ci się, że strona typu one page może być odpowiednia dla Twojej małej firmy, ucieszy Cię wiadomość, że nie są one bardzo trudne do stworzenia. Chociaż są one zazwyczaj bardziej skomplikowane pod względem kodowania HTML, Jeśli Twoja witryna korzysta z WordPressa, możesz nawet przekształcić swoją zagraconą witrynę w stronę typu one page w ciągu kilku minut.

Zespół Web mentor jest w stanie stworzyć stronę one page w ciągu kilku dni.

Strona one page to naprawdę Tania strona www ceny zaczynają się już od 690 PLN netto

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Nasza oferta

Zapewniamy skuteczną obsługę dla rozwoju Twojej firmy w internecie