Projektowanie graficzne

projektowanie graficzne
 • Indywidualny projekt

 • Projekt dopasowany do identyfikacji wizualnej Twojej marki

 • Grafiki dostosowane do kanałów komunikacji i miejsca użycia ( internet / druk ) 

 • Projekt grafiki zharmonizowany z przekazem 

Czym jest projektowanie graficzne?

Projektowanie graficzne polega na projektowaniu przekazów wizualnych służących do celów doręczenia określonych komunikatów. Tworzony design opiera się na zasadzie „forma podąża za określoną funkcją”.

Czy projektowanie graficzne jest potrzebne?

Dobre projekty pomagają czytelnie zidentyfikować markę – warto o tym pamiętać, ponieważ w dzisiejszych czasach ludzie mają ogromną możliwość wyboru, ale coraz mniej czasu. Codziennie są bombardowani ogromną ilością przekazu marketingowego, dlatego niezwykle ważny jest odpowiedni poziom wyróżnienia. To z czym chcemy być kojarzeni oraz czym się wyróżniamy musi być odpowiednio zaprezentowane. Tu z pomocą przychodzimy My! Nasze doświadczenie i wiedza gromadzone przez lata pomogą w zaprojektowaniu spójnej identyfikacji dla Twojej firmy oraz odpowiednio dobranych materiałów wizerunkowych.

Forma przekazu, jak i sam przekaz, muszą być dostosowane do sytuacji. Podczas projektowania trzeba wziąć pod uwagę to w jakim miejscu oraz w jakich warunkach będzie użyty dany element. Niezwykle istotne jest również to, jakich kanałów oraz mediów używamy do komunikacji. Często konkretny rynek lub lokalizacja determinuje rozwiązania.

Odpowiednia głębia pozwala nam komunikować się z różnymi grupami docelowymi.

projektowanie graficzne
projektowanie graficzne

Projektowanie graficzne to coś więcej niż wygląd

Przykładowo my jako Tem Webmentor projektując stonę internetową – zastanawiamy się nad tym jak użytkownik internetu widzi Twoją stronę i czego na niej szuka. Na podstawie tych informacji przygotowujemy odpowiedni projekt, który sprawi, że osoba odwiedzająca Twoją stronę znajdzie tego czego szuka.

Projektowanie stron internetowych to dla nas przyjemność ale także konkretne wyzwanie. Wiemy jak sprawić aby Twoja firma dobrze wyglądała w internecie, szczególnie teraz to poważne wyzwanie. Zaprojektujemy dla Ciebie odpowiednią witrynę. To my zadbamy o najnowsze rozwiązania technologiczne na stronie www wraz z estetycznym wyglądem. Jak również o bezpieczeństwo twojej witryny. U nas w pakiecie otrzymujesz certyfikat bezpieczeństwa SSL.

Najważniejsze informacje dotyczące projektowania graficznego
 • projektowanie grafik dostosowujemy indywidualnie 
 • estetyczne i spójne grafiki
 • grafiki zawierają wszystkie najważniejsze informacje, które chcesz przekazać
 • zaprojektowane grafiki są dopasowane do miejsca użycia 

Co otrzymasz dodatkowo z projektem graficznym?

 • rabat na umowę dotyczącą administracji
 • czytelne grafiki
 • gwarancje oryginalnego pomysłu stworzonego przez naszych grafików
 • stworzenie spójnego wyglądu i osobowości dla marki
projektowanie graficzne
FaQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące projektowania graficznego

Projektowanie graficzne polega na projektowaniu przekazów wizualnych służących do celów doręczenia określonych komunikatów. Tworzony design opiera się na zasadzie „forma podąża za określoną funkcją”.

Praca nad projektem graficznym to złożony proces i należy podczas niej uwzględniać bardzo wiele elementów. Jako specjaliści musimy podczas pracy projektowej zwracać uwagę na mnóstwo rzeczy, o których klient nie musi pamiętać. Dostosowanie wielkości i sposobu rozmieszczenia poszczególnych elementów projektu graficznego do ostatecznego rozmiaru oraz przeznaczenia materiału graficznego musi być dokładnie przemyślane.

Jeśli wydaje Ci się, że strona typu one page może być odpowiednia dla Twojej małej firmy, ucieszy Cię wiadomość, że nie są one bardzo trudne do stworzenia. Chociaż są one zazwyczaj bardziej skomplikowane pod względem kodowania HTML, Jeśli Twoja witryna korzysta z WordPressa, możesz nawet przekształcić swoją zagraconą witrynę w stronę typu one page w ciągu kilku minut.

Oczywiście, jeżeli dysponujesz już projektem wykonanym przez inną agencję. Nasi projektanci sprawdzą go pod kątem jakości oraz wymogów drukarni.

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Nasza oferta

Zapewniamy skuteczną obsługę dla rozwoju Twojej firmy w internecie