Projektowanie graficzne

Projektowanie graficzne

Szybki kontakt

Na początek
poznajemy Twoją identyfikacje wizualną marki

Ustalimy, jaki wygląd i charakter ma posiadać Twoja strona internetowa. Projektowanie stron internetowej dostosowujemy indywidualnie. Stronę internetową projektujemy tak, aby była estetyczna i spójna i zarazem zawierała wszystkie informacje, które chcesz przekazać.

Projektowanie to coś więcej niż wygląd

Projektując, zastanawiamy się nad tym jak użytkownik internetu widzi Twoją stronę i czego szuka.

Projektowanie graficzne

Projektowanie stron internetowych to dla nas przyjemność ale także konkretne wyzwanie. Wiemy jak sprawić aby Twoja firma dobrze wyglądała w internecie, szczególnie teraz to poważne wyzwanie. Zespół profesjonalistów z Webmentor zaprojektuje dla Ciebie odpowiednią witrynę. To my zadbamy o najnowsze rozwiązania technologiczne na stronie www wraz z estetycznym wyglądem. Jak również o bezpieczeństwo twojej witryny. U nas w pakiecie otrzymujesz certyfikat bezpieczeństwa SSL.

Indywidualny projekt – odróżnienie od innych

Strona www to narzędzie sprzedażowe i wizytówka firmy. Grafika, zdjęcia czy teksty muszą pasować do Twojego biznesu. Dlatego sami projektujemy wygląd, nawigację, elementy graficzne strony i piszemy teksty. Każdy szczegół ma znaczenie.

Zawsze czytelna strona – responsywność

Klienci przeglądają strony na różnych urządzeniach. Twoja strona musi być czytelna i dobrze wyglądać na komputerze desktop, tablecie czy smartfonie. To nazywamy responsywnością, czyli automatycznym dostosowaniem strony do urządzenia.

Zapraszamy
porozmawiamy o projektowaniu graficznym dla Twojej strony internetowej

Doradzimy, opowiemy, wiemy że to ważny krok…

Szybki kontakt

FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące projektowania graficznego stron internetowych?

Oczywiście, teraz każdy ma smartfona, za jego  pomocą ludzie szukają informacji i komunikują się. Dlatego konieczne jest posiadanie responsywnej strony internetowej dostosowanej do urządzeń mobilnych. Webmetor uważa to za standard.

Responsywna strona jest przyjazna dla urządzeń mobilnych. Automatycznie dostosowuje układ treści w zależności od rozmiaru ekranu urządzenia. Na przykład teksty i obrazy zmieniają się z czterech kolumn na komputerze do jednej kolumny na smartfonie.

Staramy się aby zrobienie strony www trwało możliwie jak najkrócej. Zwykle są to 4 do 7 dni w przypadku standardowych realizacji. Jeśli projekt jest bardziej rozbudowany, możemy potrzebować więcej czasu niż 7 dni.

Webmentor.pl korzysta z WordPressa, który jest najpopularniejszym, przyjaznym dla użytkownika, i skalowalnym systemem zarządzania treścią na świecie, czy wiesz że jedna trzecia stron internetowych na świecie jest obsługiwana przez WordPress uznawany za standard w tworzeniu stron internetowych.

Przede wszystkim Webmentor.pl akceptuje przelew bankowy, do każdej płatności wystawiamy fakturę VAT.

Wybierz ofertę dla siebie.