Grafiki internetowe

grafiki internetowe
 • Indywidualny projekt

 • Projekt dopasowany do identyfikacji wizualnej Twojej marki

 • Grafiki dostosowane do kanałów komunikacji i miejsca przeznaczenia

 • Projekt grafiki zharmonizowany z przekazem 

Czym są grafiki internetowe?

Grafiki internetowe polegają na sferze wizualnej pokazania danych przekazów służących do celów doręczenia określonych komunikatów. Tworzony design do internetu opiera się na zasadzie „forma podąża za określoną funkcją”. 

Czy grafiki internetowe są potrzebne?

Dobrze zaprojektowane grafiki internetowe pomagają czytelnie zidentyfikować markę – warto o tym pamiętać, ponieważ w dzisiejszych czasach ludzie mają ogromną możliwość wyboru, ale coraz mniej czasu. Codziennie są bombardowani ogromną ilością przekazu marketingowego, dlatego niezwykle ważny jest odpowiedni poziom wyróżnienia. To z czym chcemy być kojarzeni oraz czym się wyróżniamy musi być odpowiednio zaprezentowane. Tu z pomocą przychodzimy My! Nasze doświadczenie i wiedza gromadzone przez lata pomogą w zaprojektowaniu spójnej identyfikacji dla Twojej firmy oraz odpowiednio dobranych materiałów wizerunkowych.

Forma przekazu, jak i sam przekaz, muszą być dostosowane do sytuacji. Podczas projektowania grafiki internetowej trzeba wziąć pod uwagę to w jakim miejscu oraz w jakich warunkach będzie użyty dany element. Niezwykle istotne jest również to, jakich kanałów oraz mediów używamy do komunikacji. Często konkretny rynek lub lokalizacja determinuje rozwiązania.

Odpowiednia głębia pozwala nam komunikować się z różnymi grupami docelowymi.

grafiki internetowe
grafiki internetowe

Grafiki internetowe to coś więcej niż wygląd

Przykładowo my jako Tem Webmentor projektując stonę internetową – zastanawiamy się nad tym jak użytkownik internetu widzi Twoją stronę i czego na niej szuka. Na podstawie tych informacji przygotowujemy odpowiedni projekt grafik internetowych, które  sprawią, że osoba odwiedzająca Twoją stronę znajdzie tego czego szuka.

Projektowanie grafiki internetowych to dla nas przyjemność ale także konkretne wyzwanie. Wiemy jak sprawić aby Twoja firma dobrze wyglądała w internecie, szczególnie teraz to poważne wyzwanie. Zaprojektujemy dla Ciebie odpowiednią witrynę. To my zadbamy o najnowsze rozwiązania technologiczne na stronie www wraz z estetycznym wyglądem. Jak również o bezpieczeństwo twojej witryny. U nas w pakiecie otrzymujesz certyfikat bezpieczeństwa SSL.

Grafiki internetowe - najważniejsze informacje
 • projektowanie grafik dostosowujemy indywidualnie 
 • estetyczne i spójne grafiki
 • grafiki zawierają wszystkie najważniejsze informacje, które chcesz przekazać
 • zaprojektowane grafiki są dopasowane do miejsca użycia 

Co otrzymasz dodatkowo z projektem grafik internetowych?

 • rabat na umowę dotyczącą administracji
 • czytelne grafiki
 • gwarancje oryginalnego pomysłu stworzonego przez naszych grafików
 • stworzenie spójnego wyglądu i osobowości dla marki
grafiki internetowe
FaQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące grafik internetowych

Grafiki internetowe polegają na sferze wizualnej pokazania danych przekazów służących do celów doręczenia określonych komunikatów. Tworzony design do internetu opiera się na zasadzie „forma podąża za określoną funkcją”. 

Zawsze dbaj o wysokiej jakości grafiki, ale także o ich responsywność. Taka funkcja na laptopie, tablecie i telefonie spowoduje, że grafiki będą dostosowywać się do rozdzielczości ekranu. Ważna jest również odpowiednia optymalizacja wykonanej przez Ciebie grafiki. Jako Team Webmentor zawsze dążymy do odpowiedniego zapisu plików,  aby uzyskać jak najlepszą jakość, oszczędzając miejsce na serwerze i przyspieszając ładowanie twojej strony internetowej.

Istotnym elementem jest tło grafiki. Może nim być kolor, tekstura lub obraz – wszystko zależy od charakteru grafiki. Ważne, by było spójne i jedynie dopełniało treść, a nie odwracało od niej uwagę. Dodatkowo kolejnym krokiem jest odpowiednie wybranie ikony i logo. W tym przypadku najlepiej sprawdza się grafika wektorowa, która nie ulega deformacji podczas jej przekształcania lub zmiany rozmiaru. 

Praca nad projektem graficznym do internetu  to złożony proces i należy podczas niej uwzględniać bardzo wiele elementów. Jako specjaliści musimy podczas pracy projektowej zwracać uwagę na mnóstwo rzeczy, o których klient nie musi pamiętać. Dostosowanie wielkości i sposobu rozmieszczenia poszczególnych elementów projektu graficznego do ostatecznego rozmiaru oraz przeznaczenia materiału graficznego musi być dokładnie przemyślane.

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Nasza oferta

Zapewniamy skuteczną obsługę dla rozwoju Twojej firmy w internecie