tworzenie-stron-internetowych

Tworzenie stron internetowych - dlaczego warto?

Podziel się tym z innymi.

Tutaj będzie zajawka wpisu Tutaj będzie zajawka wpisu Tutaj będzie zajawka wpisu Tutaj będzie zajawka wpisu Tutaj będzie zajawka wpisu Tutaj będzie zajawka wpisu Tutaj będzie zajawka wpisu Tutaj będzie zajawka wpisu Tutaj będzie zajawka wpisu 

Tworzenie stron internetowych

Od dawna wiadomo, że w Internecie nie wystarczy być, ale należy w nim zaistnieć. Jeśli więc planujesz wprowadzić swoją firmę na łamy sieci, musisz zadbać o to, by każdy detal był odpowiednio dopracowany. Największa uwaga powinna zostać poświęcona stronie WWW twojej firmy. To właśnie dzięki niej pozyskać grono klientów, a także zbudować świadomość marki. Jaka powinna być więc dobra strona internetowa i jak się ją tworzy krok po kroku?

tworzenie-stron-internetowych
Profesjonalne tworzenie stron internetowych dla gabinetów i salonów kosmetycznych

Tworzenie stron internetowych- przewodnik krok po kroku

Stworzenie strony WWW nie jest prostym zadaniem, z tego powodu najczęściej powierza się je specjalistom. Jak przebiega cały proces kreowania witryny? Otóż dzieli się on na poszczególne etapy:

  1.  Analiza założeń klienta i benchmarketing– specjaliści muszą w pierwszej kolejności poznać oczekiwania klienta, a także jego konkurencję i wiodące trendy w danej branży. Zwykle na tym etapie określa się podstawową zawartość merytoryczną oraz formuje się pierwsze projekty, a także określa się wstępne koszty.
  2. Kreacja– na tym etapie następuje tak zwana „burza mózgów”. Jest to najważniejszy krok, przybliżający do stworzenia strony internetowej. Specjaliści muszą bowiem znaleźć sposób na przyciągnięcie, a także zatrzymanie internauty na stronie.
  3. Prace graficzne– tworzony jest swoisty projekt graficzny, a także określana jest przyszła aranżacja witryny. Na tym etapie, klient ma możliwość zgłoszenia uwag i ewentualnych poprawek.
  4. Kodowanie strony WWW– to współpraca grafików z programistami, którzy tworzą kolejne elementy strony i jej aplikacje. W tym momencie dodaje się także interaktywne mapki czy różnorodne elementy flashowe.
  5. Wdrożenie– jeśli strona zostanie zaakceptowana przez klienta, może ona tym samym zostać wdrożona na serwer firmy hostingowej, również wybranej przez klienta.
  6. Opieka techniczna i marketingowa– jest to czas, w którym klient może zgłosić firmie projektującej ewentualne braki techniczne i błędy, które zostają natychmiast wyeliminowane. 

Dobra strona internetowa- czyli jaka?

Strona internetowa to nie tylko koncepcja, przyjazne grafiki czy treści, które zwrócą uwagę klientów, jest to swoiste oblicze firmy w sieci. Biorąc to pod uwagę, strona musi się odpowiednio prezentować i być przede wszystkim SEO friendly. Co zatem składa się na cechy dobrej strony internetowej?

Otóż musi ona być:

  • przejrzysta- użytkownik powinien z łatwością znaleźć odpowiedzi na pytania, których szuka. Nie mniej jednak, strona www musi być przejrzysta dla algorytmów Google, by mogły umieścić ją odpowiednio w rankingu.
  • użyteczna najprościej ujmując łatwa w obsłudze i nawigacji dla odwiedzających
  • responsywna- powinna działać na różnych urządzeniach
  • przyjazna SEO i zintegrowana z social mediami
Profesjonalne tworzenie stron internetowych dla gabinetów i salonów kosmetycznych

Chcesz wiedzieć więcej na temat tworzenia stron internetowych?

Zapraszamy do kontaktu

+48 698 741 084

Zapewniamy skuteczną obsługę dla rozwoju Twojej firmy w internecie