Tworzenie stron internetowych- przewodnik krok po kroku

W OFERCIE: PROJEKTOWANIE
tworzenie stron internetowych

Porozmawiajmy o Twoim
projekcie strony

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

tworzenie-stron-internetowych

Od dawna wiadomo, że w Internecie nie wystarczy być, ale należy w nim zaistnieć. Jeśli więc planujesz wprowadzić swoją firmę na łamy sieci, musisz zadbać o to, by każdy detal był odpowiednio dopracowany. Największa uwaga powinna zostać poświęcona stronie WWW twojej firmy. To właśnie dzięki niej pozyskać grono klientów, a także zbudować świadomość marki. Jaka powinna być więc dobra strona internetowa i jak się ją tworzy krok po kroku?

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH PRZEWODNIK KROK PO KROKU

Stworzenie strony WWW nie jest prostym zadaniem, z tego powodu najczęściej powierza się je specjalistom. Jak przebiega cały proces kreowania witryny? Otóż dzieli się on na poszczególne etapy:

 

  1.  Analiza założeń klienta i benchmarketing– specjaliści muszą w pierwszej kolejności poznać oczekiwania klienta, a także jego konkurencję i wiodące trendy w danej branży. Zwykle na tym etapie określa się podstawową zawartość merytoryczną oraz formuje się pierwsze projekty, a także określa się wstępne koszty.
  2. Kreacja– na tym etapie następuje tak zwana „burza mózgów”. Jest to najważniejszy krok, przybliżający do stworzenia strony internetowej. Specjaliści muszą bowiem znaleźć sposób na przyciągnięcie, a także zatrzymanie internauty na stronie.
  3. Prace graficzne– tworzony jest swoisty projekt graficzny, a także określana jest przyszła aranżacja witryny. Na tym etapie, klient ma możliwość zgłoszenia uwag i ewentualnych poprawek.
  4. Kodowanie strony WWW– to współpraca grafików z programistami, którzy tworzą kolejne elementy strony i jej aplikacje. W tym momencie dodaje się także interaktywne mapki czy różnorodne elementy flashowe.
  5. Wdrożenie– jeśli strona zostanie zaakceptowana przez klienta, może ona tym samym zostać wdrożona na serwer firmy hostingowej, również wybranej przez klienta.
  6. Opieka techniczna i marketingowa– jest to czas, w którym klient może zgłosić firmie projektującej ewentualne braki techniczne i błędy, które zostają natychmiast wyeliminowane. 
Profesjonalne tworzenie stron internetowych dla gabinetów i salonów kosmetycznych

Skontaktuj się z nami już teraz! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy osiągnąć sukces w internecie. Zadzwoń lub umów się na spotkanie online za pomocą naszego kalendarza.

DOBRA STRONA CZYLI JAKA?

Profesjonalne tworzenie stron internetowych dla gabinetów i salonów kosmetycznych

Strona internetowa to nie tylko koncepcja, przyjazne grafiki czy treści, które zwrócą uwagę klientów, jest to swoiste oblicze firmy w sieci. Biorąc to pod uwagę, strona musi się odpowiednio prezentować i być przede wszystkim SEO friendly. Co zatem składa się na cechy dobrej strony internetowej?

Otóż musi ona być:

  • przejrzysta- użytkownik powinien z łatwością znaleźć odpowiedzi na pytania, których szuka. Nie mniej jednak, strona www musi być przejrzysta dla algorytmów Google, by mogły umieścić ją odpowiednio w rankingu.
  • użyteczna najprościej ujmując łatwa w obsłudze i nawigacji dla odwiedzających
  • responsywna- powinna działać na różnych urządzeniach
  • przyjazna SEO i zintegrowana z social mediami

Najczęściej zadawane pytania
dotyczące tworzenia stron internetowych

Strona wizytówka to prosty, jednostronnicowy serwis, który służy przede wszystkim do prezentowania podstawowych informacji o firmie, takich jak dane kontaktowe, krótki opis działalności i lokalizacja. Strona firmowa natomiast jest bardziej rozbudowana i może zawierać wiele stron, na których prezentowane są szczegółowe informacje o firmie, jej produktach lub usługach, blog, sekcje z opiniami klientów i wiele innych. Więcej informacji na temat tych różnic znajdziesz w zakładce strony internetowe.

Czas realizacji strony internetowej zależy od wielu czynników, takich jak jej skomplikowanie, wymagana funkcjonalność, czy dostępność materiałów od klienta. Dla strony wizytówki, czas realizacji może wynosić już od 5 dni roboczych.

Koszt stworzenia strony internetowej może się różnić w zależności od jej rodzaju, zakresu funkcjonalności i innych wymagań. Na przykład, cena strony wizytówki zaczyna się już od 850 PLN netto. Więcej szczegółów na temat cen można znaleźć na stronie w zakładce strony internetowe.

Tak, oferujemy usługę projektowania logo. Rozumiemy, że logo jest ważnym elementem identyfikacji wizualnej firmy, dlatego nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby stworzyć logo, które będzie idealnie pasować do Twojej firmy. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na naszej stronie Projekt Logo.

Tak, wszystkie nasze strony są tworzone z myślą o SEO. Oznacza to, że stosujemy najlepsze praktyki SEO podczas tworzenia stron, aby pomóc im osiągnąć jak najwyższą widoczność w wynikach wyszukiwania.

Oczywiście, nasze strony są tworzone na platformach, które umożliwiają łatwe zarządzanie treścią, nawet dla osób, które nie mają doświadczenia w programowaniu.

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami już teraz! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy osiągnąć sukces w internecie. Zadzwoń lub umów się na spotkanie online za pomocą naszego kalendarza.

Gdzie tworzymy strony internetowe?