Strona internetowa w abonamencie

tworzenie-stron-internetowych

Szybki kontakt

Na początek
Wyznaczamy cele do osiągnięcia w sieci

Ustalimy, jakie cele powinny być realizowane dzięki działaniom w internecie. Najczęściej naszym zadaniem jest pozyskiwać nowych klientów. Jednak celem może być także zwiększenie sprzedaży. Poprawa wizerunku firmy. W każdym z tych przypadków webMentor zapewnia profesjonalną obsługę.

Comiesięczne działania na twojej stronie internetowe

Systematyczna rozbudowa twojej strony www

tworzenie-stron-internetowych


Rozbudowujemy twoją stronę internetową, dbamy o to aby prawidłowo się wyświetlała na wszystkich urządzeniach również mobilnych. Wprowadzamy niezbędne aktualizacje. Zadbamy o certyfikat SSL i wiele innych aspektów.

Analiza konkurencji i słów kluczowych dla twojej strony 

Pozycjonowanie strony internetowej zaczynamy od analizy. Przyjrzymy się twojej konkurencji w sieci. Przygotowujemy analizę słów kluczowych, dzięki której wiemy, na jakie frazy powinna być widoczna Twoja strona w Google ( ten etap jest bardzo ważny ) 

 

Opieka administracyjna nad twoją stroną firmową

  1. szybkość ładowania
  2. zgodność z frazami kluczowymi
  3. aktualna widoczność w Google
  4. aktualizacje
 

Publikacja treści i SEO

Teksty i publikacje, w zależności od pakietu umieszczamy na Twojej stronie i serwisach zewnętrznych, aby zwiększać widoczność w Google.

  1. miejsca publikacji treści 
  2. twoje konto firmowe na FB 
  3. wizytówka Google moja firma
  4. artykuły i opisy usług na Twojej stronie
  5. artykuły sponsorowanych na zewnętrznych serwisach
  6. linki w katalogach firm
 

Zapraszamy
porozmawiamy o Abonamentowej obsłudze Twojej firmy

Doradzimy, opowiemy, wiemy że to ważny krok…

Szybki kontakt

FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące tworzenia stron internetowych

Naszym zdaniem tak, strona internetowa może pomóc na wiele sposobów. Przede wszystkim strona internetowa pomaga budować wizerunek twojej firmy. Jeśli nie masz strony internetowej, do której możesz skierować ludzi, potencjalni klienci będą zakładać, że jesteś małą firmą.

Oczywiście, teraz każdy ma smartfona, za jego  pomocą ludzie szukają informacji i komunikują się. Dlatego konieczne jest posiadanie responsywnej strony internetowej dostosowanej do urządzeń mobilnych. Webmetor uważa to za standard.

Responsywna strona jest przyjazna dla urządzeń mobilnych. Automatycznie dostosowuje układ treści w zależności od rozmiaru ekranu urządzenia. Na przykład teksty i obrazy zmieniają się z czterech kolumn na komputerze do jednej kolumny na smartfonie.

Webmentor.pl korzysta z WordPressa, który jest najpopularniejszym, przyjaznym dla użytkownika, i skalowalnym systemem zarządzania treścią na świecie, czy wiesz że jedna trzecia stron internetowych na świecie jest obsługiwana przez WordPress uznawany za standard w tworzeniu stron internetowych.

Przede wszystkim Webmentor.pl akceptuje przelew bankowy, do każdej płatności wystawiamy fakturę VAT.

Wybierz ofertę dla siebie.