Pozyskiwanie opinii w Google Maps

Pozyskiwanie opinii w Google Maps

Szybki kontakt

Na początek
Pamiętaj o tym, że każda opinia się liczy

Opinie w Google Maps dają korzystną możliwość zwiększenia zasięgów oraz reputacji firmy na rynku. Dzięki uzyskanym pozytywnym opiniom lokalne biznesy mogą powiększyć znacząco swoje przychody.  Pozyskiwanie opinii w Google Maps przez nas realnie pomaga firmom uzyskać czołowe miejsca w wyszukiwarce Google.

Czym są opinie Google Maps?

Myśląc nad tym czym są opinie Google należy w najpierw zastanowić się nad tym - czym jest reputacja w Internecie i dlaczego w współczesnych czasach jest taka ważna? Wizerunek w Internecie ma wielkie znaczenie dla każdej firmy. Dzięki niej, można założyć, czy dane przedsiębiorstwo osiągnęło sukces, czy nie. Decydujący wpływ na reputację mają przedstawione opinie w internecie. Wielkie korporacje już od lat w różny sposób zachęcają klientów do ich wystawiania, stosując przy tym zarówno tradycyjne środki przekazu, jak i sztuczny sposób. Ten ostatni sposób jest często uważany za najskuteczniejszy. Obecnie najkorzystniejszym sposobem uzyskania reputacji w Internecie - co przyczynia się do zwiększenia dochodów firmy są opinie Google Maps. To na ich podstawie ok.90% użytkowników podejmuje swoje decyzje. Pozytywne opinie skłaniają ich do zakupu danego produktu, czy skorzystaniu z usługi. Praktyka wskazuje, iż niewielka część internatów jest skłonna do wystawienia opinii, po skorzystaniu z usługi lub kupieniu produktu. Powodów jest wiele: brak czasu oraz chęci itd. Jednak sytuacja wygląda inaczej, jeżeli chodzi o negatywne opinie. Ludzie często wyszukują wizytówkę danej firmy i przekazują w niej negatywne uwagi na temat jej działania - dlatego warto zadbać o wizerunek swojej firmy w internecie.

Pozyskiwanie opinii w Google Maps

Jak pozyskać pozytywne opinie w Google Maps?

Jest wiele sposobów na pozyskanie pozytywnych opinii w Google Maps dla twojej firmy. Pierwszym z nich jest miłe proszenie zadowolonych klientów o dodanie opinii do wizytówki Google. Drugi zaś sposób to czekanie, aż klient sam doda opinie w Google. Jednakże wiadomo, że obydwa wyżej wymienione sposoby są mało efektywne i często wymagają bardzo długiego nakładu czasu. Jednakże, korzystnym i działającym sposobem jest skorzystanie z naszej oferty pozyskiwania pozytywnych opinii w Google Maps dla twojej firmy. 

Pozyskiwanie opinii w Google Maps

Jaki wpływ mają opinie Google?

Opinie w Google Maps mają wpływ nie tylko na reputację przedsiębiorstwa. Są również istotnym czynnikiem przy pozycjonowaniu wizytówki w Google. Dlatego, im więcej pozytywnych opinii, tym firmowa wizytówka znajduje się wyżej w wynikach wyszukiwania. Co przyczynia się do, większej liczby odwiedzających i zwiększonej sprzedaży

Pozyskiwanie opinii w Google Maps

Jak pozyskujemy pozytywne opinie w Google?

Korzystając u nas z usługi pozyskiwania opinii Google Maps masz pewność, iż wystawione są one przez realnych użytkowników. Opublikowane opinie są wiarygodne zarówno dla innych potencjalnych klientów, jak i dla algorytmów Google.

Zapraszamy do rozmowy o pozyskiwaniu opinii Google dla Twojej firmy

Doradzimy, opowiemy, wiemy że to ważny krok…

Szybki kontakt

FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące pozyskiwania opinii w Google Maps:

Do głównych zalet pozyskiwania pozytywnych opinii w Google należą:

  • zwiększenie sprzedaży
  • idealna reklama dla lokalnych firm
  • poprawa opinii w google

Napisz do nas przez formularz kontaktowy lub zadzwoń pod numer: +48 698 741 084.

Dodatkowo możesz odwiedzić nas w naszym biurze. Więcej informacji znajdziesz w zakładce: Kontakt 🙂

Patrząc na algorytmy Google, staramy się dodawać opinie w odstępach czasowych, tak aby nie zostały usunięte. Poprawnie dodane opinie dobrze wyglądają oraz podwyższają wizytówkę firmy w wyszukiwarce Google.  Dlatego np. dla nowych wizytówek Google zalecamy dodawać ok. 1-3 opinie tygodniowo. 

Zawsze dbamy o dyskrecje, w każdym przygotowywanym projekcie dla klienta. Dodatkowo dodane opinie w wizytówce Google są wiarygodne i wyglądają naturalnie. Dlatego nie ma miejsca na żadne obawy w pozyskiwaniu opinii Google dla swojej firmy.

Przede wszystkim Webmentor.pl akceptuje przelew bankowy, do każdej płatności wystawiamy fakturę VAT.

Wybierz ofertę dla siebie.

Formularz kontaktowy

Chcesz zamówić naszą usługę?
Podaj dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i ustalimy szczegóły współpracy.