Pozyskiwanie opinii w Google Maps

Pozyskiwanie opinii w Google Maps

Szybki kontakt

Na początek
Pamiętaj o tym, że każda opinia się liczy

Opinie w Google Maps dają korzystną możliwość zwiększenia zasięgów oraz reputacji firmy na rynku. Dzięki uzyskanym pozytywnym opiniom lokalne biznesy mogą powiększyć znacząco swoje przychody.  Pozyskiwanie opinii w Google Maps przez nas realnie pomaga firmom uzyskać czołowe miejsca w wyszukiwarce Google.

Czym są opinie Google Maps?

Myśląc nad tym czym są opinie Google należy w najpierw zastanowić się nad tym - czym jest reputacja w Internecie i dlaczego w współczesnych czasach jest taka ważna? Wizerunek w Internecie ma wielkie znaczenie dla każdej firmy. Dzięki niej, można założyć, czy dane przedsiębiorstwo osiągnęło sukces, czy nie. Decydujący wpływ na reputację mają przedstawione opinie w internecie. Wielkie korporacje już od lat w różny sposób zachęcają klientów do ich wystawiania, stosując przy tym zarówno tradycyjne środki przekazu, jak i sztuczny sposób. Ten ostatni sposób jest często uważany za najskuteczniejszy. Obecnie najkorzystniejszym sposobem uzyskania reputacji w Internecie - co przyczynia się do zwiększenia dochodów firmy są opinie Google Maps. To na ich podstawie ok.90% użytkowników podejmuje swoje decyzje. Pozytywne opinie skłaniają ich do zakupu danego produktu, czy skorzystaniu z usługi. Praktyka wskazuje, iż niewielka część internatów jest skłonna do wystawienia opinii, po skorzystaniu z usługi lub kupieniu produktu. Powodów jest wiele: brak czasu oraz chęci itd. Jednak sytuacja wygląda inaczej, jeżeli chodzi o negatywne opinie. Ludzie często wyszukują wizytówkę danej firmy i przekazują w niej negatywne uwagi na temat jej działania - dlatego warto zadbać o wizerunek swojej firmy w internecie.

Pozyskiwanie opinii w Google Maps

Jak pozyskać pozytywne opinie w Google Maps?

Jest wiele sposobów na pozyskanie pozytywnych opinii w Google Maps dla twojej firmy. Pierwszym z nich jest miłe proszenie zadowolonych klientów o dodanie opinii do wizytówki Google. Drugi zaś sposób to czekanie, aż klient sam doda opinie w Google. Jednakże wiadomo, że obydwa wyżej wymienione sposoby są mało efektywne i często wymagają bardzo długiego nakładu czasu. Jednakże, korzystnym i działającym sposobem jest skorzystanie z naszej oferty pozyskiwania pozytywnych opinii w Google Maps dla twojej firmy. 

Pozyskiwanie opinii w Google Maps

Jaki wpływ mają opinie Google?

Opinie w Google Maps mają wpływ nie tylko na reputację przedsiębiorstwa. Są również istotnym czynnikiem przy pozycjonowaniu wizytówki w Google. Dlatego, im więcej pozytywnych opinii, tym firmowa wizytówka znajduje się wyżej w wynikach wyszukiwania. Co przyczynia się do, większej liczby odwiedzających i zwiększonej sprzedaży

Pozyskiwanie opinii w Google Maps

Jak pozyskujemy pozytywne opinie w Google?

Korzystając u nas z usługi pozyskiwania opinii Google Maps masz pewność, iż wystawione są one przez realnych użytkowników. Opublikowane opinie są wiarygodne zarówno dla innych potencjalnych klientów, jak i dla algorytmów Google.

Zapraszamy do rozmowy o pozyskiwaniu opinii Google dla Twojej firmy

Doradzimy, opowiemy, wiemy że to ważny krok…

Szybki kontakt

FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące pozyskiwania opinii w Google Maps:

Do głównych zalet pozyskiwania pozytywnych opinii w Google należą:

  • zwiększenie sprzedaży
  • idealna reklama dla lokalnych firm
  • poprawa opinii w google

Napisz do nas przez formularz kontaktowy lub zadzwoń pod numer: +48 698 741 084.

Dodatkowo możesz odwiedzić nas w naszym biurze. Więcej informacji znajdziesz w zakładce: Kontakt 🙂

Patrząc na algorytmy Google, staramy się dodawać opinie w odstępach czasowych, tak aby nie zostały usunięte. Poprawnie dodane opinie dobrze wyglądają oraz podwyższają wizytówkę firmy w wyszukiwarce Google.  Dlatego np. dla nowych wizytówek Google zalecamy dodawać ok. 1-3 opinie tygodniowo. 

Zawsze dbamy o dyskrecje, w każdym przygotowywanym projekcie dla klienta. Dodatkowo dodane opinie w wizytówce Google są wiarygodne i wyglądają naturalnie. Dlatego nie ma miejsca na żadne obawy w pozyskiwaniu opinii Google dla swojej firmy.

Przede wszystkim Webmentor.pl akceptuje przelew bankowy, do każdej płatności wystawiamy fakturę VAT.

Wybierz ofertę dla siebie.